Дайджест новин Транспортної сфери за період з 05.02.2022 по 12.02.2022

Транспорт
Тижневий дайджест
05.02.2022-12.02.2022

Редакція Intelmag щоденно моніторить події і процеси, що відбуваються в Транспортній сфері України, та виділяє з безмежного потоку найактуальніші — ті, які впливають на розвиток галузі та її трансформацію. У зазначеному матеріалі представлені події за період з 05.02.2022 по 12.02.2022.

АТ «Укрзалізниця» зніме обмеження на транзитні залізничні перевезення у напрямку Польщі

З 30 листопада 2021 року АТ «Укрзалізниця» ввела обмеження на транзитні перевезення вантажів до Польщі, що прямували з країн Азії (насамперед з Китаю). Офіційною причиною введення обмежень значилось проведення ремонтних робіт на окремих ділянках залізниці. Питання щодо введення обмежень на транзит залізничним транспортом обговорювалось нещодавно президентами та прем’єр-міністрами України та Польщі.

Фактично після проведення вказаних переговорів польська компанія PKP LHS повідомила, що з 10 лютого Україна розблокувала транзит потягів з Азії до Польщі через свою територію. У свою чергу 15 лютого відбудеться зустріч-нарада українсько-польської робочої групи, що розгляне питання збільшення польських дозволів на автомобільні вантажоперевезення для України.

Разом з тим між Україною і Польщею триває інший транспортний конфлікт, який стосується обмежень транспортування товарів українськими перевізниками до ЄС. На початку року у дайджесті ми зазначали, що Україна вирішила подати запит на консультації з Європейським Союзом у зв’язку із вказаними діями, що можуть мати наслідком порушення арбітражної процедури.

Тому, хоч багато ЗМІ вказують на стабілізацію українсько-польських відносин, наразі говорити про вичерпність конфліктних моментів зарано.

  • Тендер на закупівлю філією «Пасажирська компанія АТ “Українська залізниця”» консультаційних послуг вартістю 300 мільйонів гривень — відмінено.

На тендер щодо вибору консультанта для формування пасажирської вертикалі філією «Пасажирська компанія АТ “Українська залізниця”» зайшов лише один учасник з двох необхідних для проведення аукціону. Цим учасником, як не дивно, був DB Engineering & Consulting GmbH.

Нагадаємо, що відповідно до заяви народної депутатки від фракції політичної партії «Слуга народу» Юлії Гришиної, оприлюдненої на її сторінці в соціальній мережі фейсбук, тендерна документація була підготовлена під конкретного учасника, а саме під німецьку компанію DB Engineering & Consulting GmbH.

У нещодавньому дайджесті ми вказували, що у DB Engineering & Consulting GmbH почали підбирати кадри для роботи в Україні ще на етапі подання пропозицій.

Україна отримає 130 нових вантажних електролокомотивів від французької компанії Alstom

8 лютого поточного року у присутності Президента України Володимира Зеленського та Президента Франції Емманюеля Макрона був підписаний протокол про співробітництво, який містить істотні умови для укладення договору між АТ «Укрзалізниця» та французькою компанією Alstom (сам протокол був підписаний між головою правління АТ «Укрзалізниця» Олександром Камишіним та генеральним директором компанії Alstom Анрі Пупар-Лафаржем).

Загалом АТ «Укрзалізниця» має отримати 50 електровозів, що працюють на змінному струмі, та 80 локомотивів, здатних працювати як на змінному, так і на постійному струмі.

За умовами Рамкової угоди між Урядом України та Урядом Французької Республіки щодо офіційної підтримки оновлення парку вантажних електровозів акціонерного товариства «Укрзалізниця», кредит надається на 14 років. Загальна сума контракту — 882,5 мільйони євро.

Водночас, за даними окремих ЗМІ, до України, можливо, планується постачати локомотиви, що розроблені (та виготовляються) для потреб Казахстану (Україна та Казахстан мають однаковий стандарт ширини колії).

Крім цього, існує припущення, що підписання 8 лютого українською та французькою сторонами згаданого вище протоколу відбулося через програш компанії Alstom в аргентинському тендері на постачання локомотивів загальною вартістю 900 мільйонів доларів (переможцем у вказаному тендері було обрано російський «Трансмашхолдинг», акціями якого також володіє Alstom).

АТ «Укрзалізниця» нарешті закінчила прийом заявок на участь у тендері на закупівлю електропотягів за суму 31,5 мільярди гривень.

Відповідно до оприлюднених на порталі «Прозорро» даних, 8 лютого завершився термін прийому заявок на участь в тендері, що оголошений АТ «Українська залізниця» на постачання 80 пасажирських електропотягів загальною вартістю понад 31 мільярд гривень. Заявки подали дві українські компанії — ТОВ «Ленд Холдинг», ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» та одна швейцарська — Stadler Bussnang AG. Термін надання послуг — до 30 грудня 2026 року.

Попередньо оцінюючи тендерні пропозиції, можливо припустити, що переможцем буде обрано Stadler Bussnang AG, оскільки швейцарська компанія пропонує придбати пасажирські електровози, які вже виробляються та проходять відповідну сертифікацію на території України.

Електровози, що зазначені в пропозиціях ТОВ «Ленд Холдинг» та ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», перебувають або на стадії креслень (виробництва дослідних моделей), або на стадії першої промислової експлуатації (тобто на початковому періоді використання можуть траплятися поломки та труднощі в експлуатації).

Росія має намір заблокувати морські шляхи до України

За офіційним повідомленням ДП «Адміністрація морських портів України», станом на 11 лютого 2022 прибережним повідомленням № 50/22, що видане державною установою «Держгідрографія» на підставі листа Управління навігації та океанографії Міністерства оборони Російської Федерації від 10.02.2022, скасовано прибережне повідомлення № 43/22, яким обмежувався рух до морських портів України в Азовському морі.

Водночас, згідно із прибережними попередженнями № 41/22, 42/22, 43/22 ДУ «Держгідрографія», виданими на підставі листа Управління навігації та океанографії Міністерства оборони Російської Федерації від 08.02.2022, з 13.02.2022 до 19.02.2022 окремі визначені райони Чорного та Азовського морів перекриваються для проведення «заходів з бойової підготовки — стрільби ракетні та артилерійські; плавання небезпечно».

Враховуючи викладене, рух суден до морських портів України в Азовському морі буде заблокований на весь період проведення російським флотом стрільб.

Рух суден до українських портів у Чорному морі зможе здійснюватися лише в обхід зон проведення бойових стрільб, тобто виключно шляхом заходу до територіальних вод України. Зазначені дії Росії можуть негативно вплинути на фінансові показники компаній-перевізників та діяльність українських портів.

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ