Дайджест новин Транспортної сфери за період з 12.12.2021 по 17.12.2021

Транспорт
Тижневий дайджест
12 - 17 грудня 2021

Редакція Intelmag щоденно моніторить події і процеси, що відбуваються в Транспортній сфері України, та виділяє з безмежного потоку найактуальніші — ті, які впливають на розвиток галузі та її трансформацію. У зазначеному матеріалі представлені події за період з 12.12.2021 по 17.12.2021

«Укрзалізницю» долучили до судової суперечки між «Азовсталлю» та Міністерством інфраструктури України щодо підняття тарифів

Окружний адміністративний суд міста Київ ухвалив рішення про залучення АТ «Укрзалізниця» у якості третьої особи до участі в справі щодо оскарження ПрАТ «МК “Азовсталь”» наказу Мінінфраструктури України, яким підвищуються тарифи «Укрзалізниці» на перевезення.

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило корупційні ризики в проєкті постанови Кабінету Міністрів України щодо розпорядження майном АТ «Укрзалізниця»

Експерти Національного агентства з питань запобігання корупції в окремих нормах проєкту постанови «Про внесення змін до Порядку розпорядження майном акціонерного товариства «Українська залізниця» виявили фактори, які можуть створити передумови та умови до неефективного розпорядження майном компанії та відчуження (передача в оренду, користування) активів за неринковими цінами.

Висновки тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України щодо ситуації в АТ «Укрзалізниця» можуть стати приводом для звільнення керівника товариства Олександра Камишіна

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков та голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін 17.12.2021 не з’явилися на підсумкове засідання тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України щодо ситуації в АТ «Укрзалізниця». Голова тимчасової слідчої комісії Юлія Гришина вважає, що така ситуація виникла через можливу відсутність у посадовців інформації про конкретні досягнуті результати у сфері реформування залізниці.

Старт приватизації морських портів на Одещині, можливо, розпочнеться в першому кварталі 2022 року

Фонд державного майна має намір провести приватизацію ДП «Морський торговельний порт Усть-Дунайськ» та ДП «Білгород-Дністровський морський торговельний порт» у першому кварталі 2022 року. Регіональне відділення ФДМУ по Одеській та Миколаївській областях здійснює всі необхідні підготовчі роботи.

Від Державного Управління Справами до Мінінфраструктури. Зеленський змінив орган управління авіапідприємства «Україна»

Президент України Володимир Зеленський передав до сфери управління Міністерства інфраструктури України державне авіаційне підприємство «Україна» та незавершений термінал у Борисполі, на добудову якого додатково виділили 200 мільйонів гривень.

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ