Дайджест новин Транспортної сфери за період з 03.12.2021 по 11.12.2021

Транспорт
Тижневий дайджест

Редакція Intelmag щоденно моніторить події і процеси, що відбуваються в Транспортній сфері України, та виділяє з безмежного потоку найактуальніші — ті, які впливають на розвиток галузі та її трансформацію. У зазначеному матеріалі представлені події за період з 03.12.2021 по 11.12.2021

АТ «Укрзалізниця» корегує план модернізації системи розподілу електроенергії. Можливо, нововведення нашкодять безпеці руху.

1 грудня 2021 року НКРЕКП схвалила план розвитку системи розподілу електроенергії для АТ «Укрзалізниця» на 2022-2026 роки загальною вартістю 2,9 мільярдів гривень, що на 1 мільярд гривень менше, ніж було передбачено Планом 2020 року.

Мінінфраструктури та профільний Комітет Верховної Ради України вирішили реанімувати законопроєкт «Про залізничний транспорт»

Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури Юлія Клименко заявила, що законопроєкт «Про залізничний транспорт» (який має досить суперечні норми) планують винести на розгляд у березні-квітні 2022 року.

Південна філія ДП «Адміністрація морських портів України» напередодні дня Святого Миколая розіграє 780 мільйонів гривень

18 грудня 2021 року, у суботу, Південна філія державного підприємства «Адміністрація морських портів України» розіграє тендер на проведення капітального ремонту причалів № 5 та № 6 з очікуваною вартістю закупівель понад 780 мільйонів гривень.

Місто Київ розширить повітряні ворота для Василя Хмельницького

Комунальне підприємство «Міжнародний аеропорт “Київ”» («Жуляни») майже за 17 мільйонів гривень обрало ТОВ «Сінк плюс міжнародна інжинірингова і консалтингова компанія» для виконання робіт з розробки проєктно-кошторисної документації з реконструкції злітно-посадкової смуги київського аеропорту.

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ