Дайджест новин Транспортної сфери за період з 27.11.2021 по 04.12.2021

Транспорт
Тижневий дайджест

Редакція Intelmag щоденно моніторить події і процеси, що відбуваються в Транспортній сфері України, та виділяє з безмежного потоку найактуальніші — ті, які впливають на розвиток галузі та її трансформацію. У зазначеному матеріалі представлені події за період з 27.11.2021 по 04.12.2021

АТ «Укрзалізниця» купує дизпаливо у соратника Медведчука при мізерному рівні забезпечення запчастинами до локомотивів.

Член правління АТ «Укрзалізниця» Орест Логунов повідомив про систематичне невиконання плану закупівель запчастин до локомотивів та рейкового господарства. Також Логунов зазначив, що АТ «Укрзалізниця» має обмежену кількість паливо-мастильних матеріалів, яких вистачить лише на 14-18 днів роботи компанії. Серед постачальників є соратник Медведчука.

Порт «Ольвія» переданий в концесію.

1 грудня 2021 року майно державного підприємства «Стивідорна компанія «Ольвія» і відповідне майно державного підприємства «Адміністрація морських портів України» передано в концесію QTerminals Olvia, що входить до Групи QTerminals, у рамках державно-приватного партнерства на 35 років.

Угодою передбачено збереження робочих місць для працівників підприємства терміном на шість років. Також залишається вимога про максимальне залучення для роботи в порту саме українських громадян. Окремий пункт угоди — це розв’язання інфраструктурних проблем міста Миколаїв. Так, за кошти інвестора планується будівництво нового тунелю під залізницею у Корабельному районі.

Згідно з Концесійним договором, QTerminals Olvia інвестує в розвиток порту близько 3,4 мільярдів гривень. Крім того, щонайменше 80 мільйонів гривень буде інвестовано в інфраструктуру Миколаєва.

Вартість нових повітряних воріт міста Дніпро зросла.

02.12.2021 Верховною Радою України прийнято Закон України «Про державний бюджет України на 2022 рік», в якому враховано поправки «Слуги народу» щодо надання додаткового фінансування на будівництво аеропорту у місті Дніпро.

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ