Програма «єПідтримка» бізнесу: аналіз ініціативи уряду

Програма «єПідтримка» бізнесу: аналіз ініціативи уряду

Кабінет Міністрів України прийняв «Порядок надання допомоги в рамках Програми “єПідтримка”» № 1272. Постанова, прийнята 9 грудня 2021 року, передбачає:

  • Порядок надання допомоги бізнесам, що постраждали від карантину, у рамках Програми «єПідтримка»;
  • Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті, для надання допомоги у рамках Програми «єПідтримка».

Для організації виплати грошової допомоги вакцинованим українцям укладається договір у рамках Програми «єПідтримка» між Мінекономіки та АТ «Ощадбанк». З огляду на наявні дані, Міністерство цифрової трансформації, Міністерство економіки, Пенсійний фонд, АТ «Ощадбанк» та технічний адміністратор Порталу «Дія» уклали договір інформаційної взаємодії для підключення до бази даних для обміну інформацією та виплати грошової допомоги. Мінекономіки повідомило, що на реалізацію програми «єПідтримка» в 2021 році виділено 8 мільярдів гривень з державного бюджету.

Програма «єПідтримка» бізнесу: аналіз ініціативи уряду
Програма «єПідтримка» від Уряду України (с) e-aid.diia.gov.ua

Аналіз Постанови

Постановою № 1272 від 9 грудня 2021 року Кабмін затвердив «Порядок надання допомоги в рамках Програми “єПідтримка” та «Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання допомоги в рамках Програми “єПідтримка”» (далі — Постанова). Програму реалізують Мінекономіки та Кабінет Міністрів України, а команда Мінцифри розробляє технічну частину послуги у застосунку «Дія».

Редакція журналу, ознайомившись з положеннями Постанови, зробила наступні висновки:

  1. Виплати грошової допомоги здійснюватиме АТ «Ощадбанк» на підставі договору з Мінекономіки (ч. 1 ст. 8 «Порядку надання допомоги в рамках Програми “єПідтримка”» Постанови). Участь у програмі беруть шість банків: Monobank, «Альфа-банк», «А-Банк», «ПриватБанк», «Укргазбанк» та «Ощадбанк». Втім, лише «Ощадбанк» буде отримувати кошти від Мінекономіки та переправляти їх на рахунки громадян-отримувачів грошової допомоги інших банків;
  2. Невикористані бюджетні кошти певною мірою не повернуться до бюджету (ч. 2 ст. 8 «Порядку надання допомоги в рамках Програми “єПідтримка”» Постанови: АТ «Ощадбанк» протягом трьох операційних днів з дня повернення коштів на свій рахунок має перерахувати кошти на небюджетний рахунок Мінекономіки).
  3. Певний ризик, пов’язаний із розтратою бюджетних коштів, полягає ще в тому, що Мінекономіки, яке фактично отримує та розпоряджається цільовими бюджетними коштами, контролює цільове та ефективне витрачання цих бюджетних коштів (ч. 2 ст. 13 «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання допомоги в рамках Програми “єПідтримка”» Постанови).
  4. Згідно із Постановою Кабміну, банки надають послуги відкриття, закриття та обслуговування карток «єПідтримка» безкоштовно. Відповідно до норм Податкового кодексу України, якщо банк надає безкоштовно послуги РКО для фізичної особи, — це є додатковим благом. Оскільки умови Постанови Кабміну суперечать прямим нормам ПКУ, то у банку як у податкового агента до моменту внесення змін до ПКУ (або отримання узагальнюючої консультації від податкових органів) виникає ризик донарахування ПДФО та військового збору.
  5. Також важливо звернути увагу на те, що приблизно 20% українців — це пенсіонери (10,6 мільйонів), а третина населення України проживає в селах. Яким же чином сільські мешканці або пенсіонери з простими телефонами будуть витрачати 1000 гривень на спортзали, авіаквитки або музеї?

На думку редакції, лише близько половини грошових коштів (4 мільярдів гривень), виділених з бюджету на «єПідтримку», будуть повернуті на небюджетний рахунок Мінекономіки після першого етапу проєкту. Порядок реалізації «єПідтримки» у 3-4 кварталах 2022 року ще не визначений.

Втім, є й позитивні моменти: мешканці урбанізованих населених пунктів зможуть використати таку грошову допомогу за цільовим призначенням майже в повній мірі. А для Мінцифри як технічного спеціаліста у цьому проєкті — це можливість набути корисного досвіду у міжвідомчій роботі задля ефективної реалізації цифрової трансформації в Україні.

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ